Tymoteusz-posługa

W dniach 20-21 kwietnia będzie organizowany weekend ewangelizacji dzieci Tymoteusz. Jest to weekend tylko dla dzieci pierwszo-komunijnych z naszej parafii i z parafii z Mistowa. Jest to ważny i piękny czas zarówno dla dzieci jak i dla posługujących, wspaniały czas ewangelizacji, mówienia dzieciom o Jezusie przez słowa, świadectwa, gry, zabawy, piosenki. Już dziś otwieramy zapisy dla posługi. Do której zapraszamy:

• nastolatków 11-14 lat, którzy mogą się wpisywać do grupy wokalnej, teatralnej, muzycznej i choreograficznej. Liczba miejsc w tych grupach jest ograniczona,
    a zapisywać można się przez formularz dostępny pod linkiem tutaj
  • dorosłych i nastolatków 16-18 lat do prowadzenia grupek dzieci, jak i do pomocy w przygotowaniach materialnych wokół weekendu w piątek wieczór i w niedzielę. Tych, którzy chcieliby pomóc w weekendzie Tymoteusz, prosimy o kontakt w zakrystii, telefonicznie lub mailowo z s. Kasią lub z którymś z ojców.

Zaplanowaliśmy czas przygotowania dla tych, którzy będą w posłudze,w sobotę, 16 marca od godz. 10.00 do 14.00.

parafia wesoła 09.02.2024