1, 2, 3,...Kana

1,2,3... Kana to cykl 3 weekendów dla małżeństw skupionych wokół tematów dialogu, pojednania i budowania bliskości, odkrywania jak Bóg działa w naszym związku i dzielenia się doświadczeniem z innymi małżeństwami.

Jeżeli chcesz odkryć na nowo radość swojego związku to ta propozycja jest dla Ciebie.

Kolejne terminy spotkań:
▶11-13 Września 2020
▶10-11 Października 2020

Na 1,2,3 Kanę zapraszamy małżeństwa - zarówno te, które chcą pogłębić wzajemną miłość, komunikację i zrozumienie jak i te, które w budowaniu relacji w małżeństwie aktualnie napotykają trudności. Celem trzy-weekendowej sesji jest stworzenie, odbudowa, pogłębienie integracji w małżeństwie i rodzinie, a dzięki temu wzmocnienie wartości rodzinnych i ukształtowanie prawidłowego wzoru życia rodzinnego.

parafia wesoła 19.06.2020