Koronawirus w Parafii

O. Krzysztof oraz kilkoro innych mieszkańców Domu Rekolekcyjnego chorują na koronawirusa. Są oni objęci kwarantanną domową i odizolowani od reszty mieszkańców. O. Adam przebywa obecnie na rekolekcjach ignacjańskich i wróci do parafii w niedzielę. On i s. Kasia chorowali w październiku i jako ozdrowieńców kwarantanna ich nie obowiązuje. Wszyscy chorzy na razie mają się dobrze.

W tym czasie pomagać nam będą księża przyjeżdżający z zewnątrz. Dziękujemy im za wszelką pomoc.

Msze św. będą odprawiane w kościele jak zwykle w tygodniu o 7.00 i o 18.00, w niedzielę o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

Kancelaria parafialna będzie zamknięta. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22/773 56 35

Utrzymujemy Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku oraz popołudniami w weekendy od 15.00 do Mszy św. wieczornej.

Dalsze informacje będziemy zamieszczać na stronie internetowej parafii, przez facebooka i przez aplikację.

Mamy nadzieję, ze nikt z parafian się nie zaraził, prosimy o obserwację swojego zdrowia i w razie potrzeby kontaktu ze służbami sanitarnymi.

Na liturgii pilnujemy środków bezpieczeństwa! Dziękujemy też Wam wszystkim za respektowanie obowiązujących zasad. W kościele może przebywać jednocześnie 17 osób nie liczą posługi, w kaplicy podczas retransmisji 23 osoby. Nośmy maseczki, dezynfekujmy ręce, utrzymajmy dystanse, pamiętajmy o kolejności przyjmowania Komunii świętej. Uważajmy na siebie nawzajem!

Dziękujemy za wszelkie wsparcie, którego doświadczamy. Przepraszamy za niedogodności, dziękujmy za wyrozumiałość modlimy się za parafię i polecamy się Waszej modlitwie.

parafia wesoła 04.02.2021