posługa weekendu Tymoteusz

WEEKEND TYMOTEUSZ-POSŁUGA

W dniach 22-23 kwietnia będzie organizowany weekend ewangelizacji dzieci „Tymoteusz. W tym roku jest to weekend tylko dla dzieci pierwszo-komunijnych z naszej parafii. Jest to ważny i piękny czas zarówno dla dzieci jak i dla posługujących, wspaniały czas ewangelizacji, mówienia dzieciom o Jezusie przez słowa, świadectwa, gry, zabawy, piosenki. Już dziś otwieramy zapisy dla posługi. Do której zapraszamy: 

  • Dorosłych i nastolatków 16-18 lat do prowadzenia grupek dzieci, jak i do pomocy w przygotowaniach materialnych wokół weekendu w piątek wieczór i w niedzielę. Tych, którzy chcieliby pomóc w weekendzie Tymoteusz, prosimy o kontakt w zakrystii, telefonicznie lub mailowo z s. Kasią lub z którymś z ojców.  

    Zaplanowaliśmy czas przygotowania dla tych, którzy będą w posłudze w sobotę, 25 marca od godz. 10.00 do 13.30.

parafia wesoła 24.02.2023