TAK. POMAGAM! Zbiórka żywności Caritas

Zespół Caritas naszej parafii włącza się w ogólnopolską akcję Caritasu: TAK – POMAGAM Jest to zbiórka żywności i chemii gospodarczej dla najbardziej potrzebujących, która odbędzie się 17 i 18 marca w sklepach KM Zielona i Biedronka Wesoła. Zapraszamy, aby wspomóc to dzieło wrzucając dary do koszów w sklepach lub też przez wzięcie dwugodzinnego dyżuru w sklepie zbierając dary. Zapisywać można się pod linkiem tutaj

Kosz Miłosierdzia: zachęcamy też do składania darów do kosza miłosierdzia, który będzie stał w kościele przez kolejne trzy niedziele. Prosimy o:

  • produkty spożywcze z długim terminem ważności
  • chemię gospodarczą.

Z zebranych darów do kosza oraz podczas zbiórek w sklepach będą robione paczki dla potrzebujących z naszej parafii. Można je wesprzeć też poprzez przelew na konto parafii z dopiskiem „Caritas”.

Zapraszamy do takiego prostego uczynku miłosierdzia w tym Wielkim Poście.

parafia wesoła 04.03.2023