Weekend 18-30 lat

Data wydarzenia:
13.05.2021

WEEKEND DLA MŁODYCH 18-30 LAT

„Jezus dla nas stał się ubogi, aby nas swoim ubóstwem ubogacić” (2Kor 8,9)

Co właściwie oznacza i po co upraszczać życie? Czy Jezus był minimalistą i jaki styl życia proponuje nam Słowo Boże?
Daj się zaskoczyć i zyskaj nową perspektywę!
Razem będziemy szukali odpowiedzi na pytanie czym jest prawdziwe bogactwo jakie proponuje nam Ewangelia. Pomogą nam w tym konferencje, modlitwa, Słowo Boże, dzielenie się, wspólnie spędzony czas i projekt, który zrealizujemy w małych grupkach!
W związku z panującą pandemią weekend odbędzie się w małych grupkach max 5 osobowych w różnych miejscach Polski. Przy zapisie podaj miejscowość zamieszkania oraz informację czy możesz zaprosić do siebie osoby z Twojej okolicy na sobotę (bez noclegu).

Wspólny program dla wszystkich online
Nauczanie, wieczór świadectw

Program w małych grupkach:
Wspólne posiłki, dzielenie, realizacja wybranego projektu, modlitwa, pogaduchy, poznanie nowych osób z Twojej okolicy:)

Niedziela:
Msza +lody i podsumowanie

Zapisy
pod linkiem

parafia wesoła 01.05.2021