Weekend Next Step dla młodzieży

termin: 7 sierpnia o 18:00 – 9 sierpnia o 16:00

miejsce: Dom Wspólnoty Chemin Neuf w Łodzi

Rok 2020 się jeszcze nie skończył! Lato to pora na kolejny krok wiary! Zrób go dziś!

W tym roku nie będzie międzynarodowego festiwalu NEXT STEP w Hautecombe, dlatego zapraszamy na jego weekendową wersję w Polsce, w Łodzi!

Znasz NEXT STEP? Odkryj go na nowo w polsko-międzynarodowej wersji! Po raz pierwszy słyszysz o NEXT STEP? Dołącz do nas i korzystaj z jego odnowionej formuły!

Zaczynamy w piątek międzynarodowym wieczorem otwarcia. Potem w programie czas, by się poznać, nauczania, dzielenie, pogaduchy w kawiarence... lato!
W sobotnie i niedzielne południe możliwość uczestnictwa we mszy świętej a w sobotę popołudniu przewidujemy modlitwę ekumeniczną oraz uwielbienie.
Podobny weekend odbędzie się jednocześnie w wielu europejskich krajach. Planujemy kilka wspólnych momentów online.

A wszystko to bo...
Wierzymy, że na drodze z Bogiem każdy krok jest ważny. On w każdym momencie chce nas spotkać. To Jego miłość ma moc nas odnowić.

Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie zapewniamy na miejscu, w cenie weekendu.

PS. Po weekendzie rozpoczynamy tygodniowe rekolekcje ignacjańskie w ciszy. Zapraszamy!

Zapisy: tutaj

parafia wesoła 24.07.2020