wizyta duszpasterska

Ze względu na trudną sytuację pandemiczną oraz potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim Parafianom, proponujemy, aby spotkanie duszpasterzy z Państwem w tym roku (tzw. Kolęda) odbyło się WYŁĄCZNIE po indywidualnym zgłoszeniu pragnienia takiego spotkania. Proponujemy możliwość wyboru:

• tradycyjnej formy wizyty księdza w Waszym domu, potwierdzanej telefonicznie na dzień przed planowaną wizytą,
  • spotkania on-line poprzez zooma, do którego link będzie udostępniany przed spotkaniem,
  • zapewniamy o naszej modlitwie również tych, którzy z przyczyn obiektywnych nie będą mogli się z nami spotkać na tegorocznej kolędzie.

Abyśmy mogli dobrze zorganizować wszystkie spotkania z Państwem, prosimy o informację zwrotną do dnia 9 stycznia 2022 roku poprzez wypełnienie formularza on-line, dostępnego pod linkiem

W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 22 773 56 35.
Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa księża zobowiązują się 2-3 razy w tygodniu robić testy antygenowe na Covid 19, a do każdego domu będą wchodzić w maseczce.

parafia wesoła 25.12.2021