Intencje mszalne

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 stycznia

  • 7.00 za parafian
  • 9.00 + za śp. Stanisława ZIELIŃSKIEGO w 2. rocznicę śmierci
  • 10.30 Intencja zbiorowa

    • za Pawła PRUSKIEGO – intencja imieninowa i urodzinowa oraz o błogosławieństwo dla jego rodziców
      • za śp. Marcina PIENIĄŻKA w 1. rocznicę śmierci
      • za śp. Jerzego KMIECIK (intencja od Danuty i Krzysztofa Czarnota)
      • za śp. Eugeniusza BAŁABUCH
  • 12.00 + za śp. Annę KRAJEWSKĄ
  • 18.00 + za śp. Antoninę KONDEJ w rocznicę urodzin

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 7.00 + za śp. Danutę Elżbietę BIEDRZYCKĄ w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 za Wiktorię w dniu 18. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Wtorek, 19 stycznia, św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

  • 7.00 + za śp. Stanisława SIENKIEWICZ w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Mariusza NIEMIRA z okazji imienin

Środa, 20 stycznia

  • 7.00 + za śp. Jerzego SOBKIEWICZ w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 za Małgorzatę i Mariusza w 20. Rocznicę ślubu z prośbą o wszelkie łaski Boże na dalsze lata życia

Czwartek, 21 stycznia, św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, wspomnienie

  • 7.00 za Jakuba o łaskę uwolnienia od nałogów i narkotyków
  • 18:00 Dziękując Bogu za opiekę nad Firmą, proszę o potrzebne łaski oraz opiekę Niepokalanej na każdy dzień dla pracowników i ich rodzin oraz dla zmarłych o łaskę Nieba

Piątek, 22 stycznia

  • 7.00 + za śp. Stanisława, Mariannę, Romana i Waldemara KĄCA
  • 18.00 + Józefa BOGUSZEWSKIEGO w 12. rocznicę śmierci oraz za Mariannę, Wacława, Stanisława BOGUSZEWSKICH i zmarłych z rodziny STRUPIECHOWSKICH
  • 18:00 za małżeństwa w kryzysie

Sobota, 23 stycznia

  • 7.00 + za śp. Jolantę ŁĘCZYCKĄ w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 za Michała w 7. rocznicę urodzin

III NIEDZIELA ZWYKŁA, 24 stycznia

  • 7.00 + za śp. Jana MIODUSZEWSKIEGO w 3. rocznicę śmierci
  • 9.00 + za śp. Aleksandra GŁÓWKA w 12. rocznicę śmierci
  • 10.30 intencja zbiorowa:
  • 12.00 za parafian
  • 18.00 za Kazimierę i Jana MACIĄŻEK w 58. rocznicę ślubu – intencja dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 10 stycznia

  • 7.00 + za śp. Eugeniusza BAŁABUCH o radość wieczną
  • 9.00 Intencja zbiorowa

    • za śp. Józefę GOŁĘBIEWSKĄ w 8 rocznicę śmierci, za Jana ZAGÓRSKIEGHO i dziadków ZAGÓRSKICH i za dusze w czyśćcu cierpiące
    • za śp. Jerzego KMIECIKA zmarłego 28 grudnia
    • za śp. Hannę JARZYNĘ
    • za śp. Jolantę ŁĘCZYCKĄ w rocznicę urodzin
    • za śp. Marka Grabskiego
    • o Boże Miłosierdzie dla śp. Tadeusza ZALEWSKIEGO. Przyjmij go, Panie, do swego Królestwa i obdarz swoim pokojem
    • Intencja dziękczynna za pielgrzymów i za wszystkie osoby, które okazały nam wsparcie duchowe i modlitwę za śp. Tadeusza i całą rodzinę
  • 10.30 za parafian
  • 12.00 + o łaskę miłosierdzia Bożego w 14. r. śmierci Stanisława KOWALSKIEGO i jego zmarłych rodziców (od siostry z mężem)
  • 18.00 + za śp. Zofię i Jana MUĆKÓW i zmarłych z rodziny MUĆKÓW

Poniedziałek, 11 stycznia

  • 7.00 + za śp. Franciszka PIÓRO w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + o radość życia wiecznego dla śp. Lucyny PAWŁOWSKIEJ w 8. r. śmierci

Wtorek, 12 stycznia

  • 7.00 + za śp. Czesława MIKOS w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Jerzego PRAJSNARA

Środa, 13 stycznia

  • 7.00 + za śp. Teresę MOMOT w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Jadwigę SŁODKOWSKĄ

Czwartek, 14 stycznia

  • 7.00 + za śp. Tadeusza ZALEWSKIEGO w miesiąc po pogrzebie
  • 18:00 + za śp. Aleksandra i Annę w 10. rocznicę śmierci

Piątek, 15 stycznia

  • 7.00 za Annę i Wojciecha w 38. rocznicę ślubu
  • 18.00 za małżeństwa w kryzysie

Sobota, 16 stycznia

  • 7.00 + za śp. Małgorzatę Jadwigę TWARDOWSKĄ w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Mieczysława PODLEŚNEGO w 7. rocznicę śmierci

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 stycznia

  • 7.00 za parafian
  • 9.00 + za śp. Stanisława ZIELIŃSKIEGO w 2. rocznicę śmierci
  • 10.30 Intencja zbiorowa

    • za Pawła PRUSKIEGO – intencja imieninowa i urodzinowa oraz o błogosławieństwo dla jego rodziców
    • za śp. Marcina PIENIĄŻKA w 1. rocznicę śmierci
    • za śp. Jerzego KMIECIK (intencja od Danuty i Krzysztofa Czarnota)
    • za śp. Eugeniusza BAŁABUCH
  • 12.00 + za śp. Annę KRAJEWSKĄ
  • 18.00 + za śp. Antoninę KONDEJ w rocznicę urodzin

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 3 stycznia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 9.00 Intencja zbiorowa

    • za duszę śp. Mieczysława GÓRSKIEGO
    • za śp. Jolę ŁĘCZYCKĄ
    • za śp. Jerzego TOMASZEWSKIEGO
    • za śp. Stefanię SKWARSKĄ-KUCHARSKĄ
    • o łaskę zdrowia dla Eugeniusza
    • o zdrowie dla Piotra
  • 10.30 + za śp. Jerzego GROMKA w 4 rocznicę śmierci
  • 12.00 + o spokój duszy śp. Hani ZASIKOWSKIEJ zd. OTYŃSKIEJ
  • 18.00 + za duszę Wacława i Haliny RYCHLIK oraz za duszę Grzegorza SOBIECH

Poniedziałek, 4 stycznia

  • 7.00 + za śp. Wandę i Mieczysława NIEMALEC
  • 18.00 + za śp. Apolonię KOSTRZEWSKĄ w 1. rocznicę śmierci

Wtorek, 5 stycznia

  • 7.00 za Edwarda w dniu imienin
  • 18.00 wypominkowa

Środa, 6 stycznia, OBJAWIENIE PAŃSKIE, uroczystość

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 9.00 + za śp. Antoniego DUKA w miesiąc po śmierci
  • 10.30 + za śp. Bogusława MAZOWSKIEGO w 34. r. śm.
  • 12.00 + za śp. Roberta PUŹ – intencja od dzieci z IIb i ich rodziców
  • 18.00 + za śp. Waldemara KAPLER

Czwartek, 7 stycznia

  • 7.00 + za śp. Danutę KAŹMIERCZUK w miesiąc po pogrzebie
  • 18:00 + za śp. Elżbietę BAZYL (od Krystyny Stusek)

Piątek, 8 stycznia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 18.00 + za śp. Marka GRABSKIEGO (od Koła Żywego Różańca)

Sobota, 9 stycznia

  • 7.00 + za śp. Bronisławę RYCHNOWSKĄ w 12 r. śmierci
  • 18.00 intencja Kół Żywego Różańca
  • 18.00 + za śp. Barbarę i Józefa ŁĘCZYCKICH

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO, 10 stycznia

  • 7.00 o łaskę zdrowia dla Eugeniusza oraz za personel medyczny
  • 9.00 Intencja zbiorowa

    • za śp. Józefę GOŁĘBIEWSKĄ w 8 rocznicę śmierci, za Jana ZAGORSKIEGHO i dziadków ZAGÓRSKICH i za dusze w czyśćcu cierpiące
    • za śp. Jerzego KMIECIKA zmarłego 28 grudnia
    • za śp. Hannę JARZYNĘ
  • 10.30 za parafian
  • 12.00 + o łaskę miłosierdzia Bożego w 14. r. śmierci Stanisława KOWALSKIEGO i jego zmarłych rodziców (od siostry z mężem)
  • 18.00 + za śp. Zofię i Jana MUĆKÓW i zmarłych z rodziny MUĆKÓW

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA, 27 grudnia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 9.00 + za śp. Mariannę KIELEWSKĄ
  • 10.30 intencje zbiorowe:

    • o łaskę Miłosierdzia Bożego dla Radosława w 33 rocznicę urodzin
    • za śp. Teresę MOMOT
    • za śp. Tadeusza ZALEWSKIEGO
    • za śp. Małgorzatę TWARDOWSKĄ
    • za śp. Stanisława SIENKIEWICZ
    • za śp. Jerzego SOBKIEWICZ
    • za śp. Mariannę WIŚNIEWSKĄ oraz zmarłych z rodzin WIŚNIEWSKICH i SKRZESZEWSKICH
    • za śp. Marię i Jerzego WĄSOWSKICH
    • za śp. Wiktorię PRZESŁAW (w 25 r. śm.) i Stanisława PRZESŁAW (w 35 r. śm.)
    • za śp. Marka GRABSKIEGO
    • za śp. Eugeniusza KAŁASZA, całą rodzinę KAŁASZÓW
    • za śp. Jacka GALIMSKIEGO
    • za śp. Elżbietę BIEDRZYCKĄ
    • za śp. Antoniego DUK
    • za śp. Czesława MIKOS
  • 12.00 za parafian
  • 18.00 + za śp. Janinę, Jana, Zdzisława, Stanisława, Mariana, Tadeusza, Józefa KASZOWSKICH
    oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek, 28 grudnia, Świętych Młodzianków, męczenników, święto

  • 7.00 Intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Emiliana
  • 18.00 + za śp. Krzysztofa JANICKIEGO, śp. Bogusława JANICKIEGO oraz zmarłych z rodzin: JANICKICH, ŻEBROWSKICH, TOSIŃSKICH, , SACZUKÓW, PYTLIŃSKICH i TOMCZUKÓW

Wtorek, 29 grudnia

  • 7.00 + za śp. Zofię, Czesława i Mariana GŁUCHOWSKICH
  • 18.00 + za śp. Mieczysława WOJDAKA w 8 r. śmierci

Środa, 30 grudnia

  • 7.00 + za śp. Bronisława JASZCZYK oraz zmarłych z rodziny JASZCZYK i MURASZEWSKICH
  • 18.00 + za śp. Eugeniusza MROCZEK

Czwartek, 31 grudnia,

  • 7.00 + za śp. Janinę i Bronisława REMISZEWSKICH o dar nieba
  • 18:00 + za śp. Oskara

Piątek, 1 stycznia, ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI, uroczystość

  • 9.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 10.30 w dniu 50 urodzin Krzysztofa z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niego, żony Moniki, synów Kacpra i Mikołaja
  • 12.00 + za śp. Urszulę LEWANDOWSKĄ
  • 18.00 za zmarłych z rodziny SZCZUCIŃSKICH

Sobota, 2 stycznia

  • 7.00 + za Henryka GOWINA oraz za Elżbietę KALISZEWSKĄ
  • 18.00 w intencji fabryki wnętrz Hobot
  • 18.00 w intencji Kół Żywego Różańca

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 3 stycznia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 9.00 Intencja zbiorowa

    • za duszę śp. Mieczysława GÓRSKIEGO
    • za śp. Jolę ŁĘCZYCKĄ
  • 10.30 + za śp. Jerzego GROMKA w 4 rocznicę śmierci
  • 12.00 + o spokój duszy śp. Hani ZASIKOWSKIEJ z d. OTYŃSKIEJ
  • 18.00 + za duszę Wacława i Haliny RYCHLIK oraz za duszę Grzegorza SOBIECH

IV NIEDZIELA ADWENTU, 20 grudnia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Halinę i Wacława RYCHLIK
  • 9.00 + za śp. Marię KUŹMĘ i za zmarłych z rodziny MULICÓW
  • 10.30 + za śp. Wacławę KOSYL w 2 rocznicę śmierci, za Albina i Tadeusza KOSYL
  • 12.00 + za śp. Reginę i Bolesława JURKIEWICZ
  • 18.00 o światło i dary Ducha św. dla Judyty

Poniedziałek, 21 grudnia

  • 7.00 + za śp. Krystynę ZYCHALAK w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 o łaskę zdrowia dla Lucyny w dniu 90. urodzin

Wtorek, 22 grudnia

  • 7.00
  • 18.00 za Helenkę w 11 rocznicę urodzin

Środa, 23 grudnia

  • 7.00 + za śp. Wojciecha LANGE w miesiąc po śmierci
  • 18.00 za Ludwikę i Stefana JANUCHTOWSKICH, ich syna i wnuczki

Czwartek, 24 grudnia, Wigilia

  • 7.00 + za śp. Dariusza JĘDRZEJEWSKIEGO w miesiąc po pogrzebie
  • 22.00 (Pasterka)
  • 24.00 (Pasterka) podziękowanie i prośba o stałą obecność Najświętszej Rodziny z Nazaretu jaśniejącej światłością Miłości Miłosiernej we wszystkich rodzinach

Piątek, 25 grudnia, NARODZENIE PAŃSKIE, uroczystość

  • 9.00 + za śp. Zdzisława LEWANDOWSKIEGO i zmarłych z rodziny LEWANDOWSKICH, PAŹDZIORÓW i CUDNYCH
  • 10.30 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 12.00 + za śp. Czesława OLĘDZKIEGO w 15. r. śmierci i Henrykę OLĘDZKĄ w 25. r. śmierci
  • 18.00 + za śp. Monikę PALKA

Sobota, 26 grudnia, św. Szczepana, pierwszego męczennika, święto

  • 7.00 + za duszę śp. Ewy
  • 9.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 10.30 + za śp. Zofię, Kazimierza, Andrzeja i Adama CHOJECKICH i zmarłych z rodziny PAROBCZYK
  • 12.00 + za śp. Eugeniusza STRUPIECHOWSKIEGO i zmarłych z rodziny oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
  • 18.00 o światło i dary Ducha Świętego dla Daniela

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA, 27 grudnia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Wacława i Helenę RYCHLIK
  • 9.00 + za śp. Mariannę KIELEWSKĄ
  • 10.30 intencje zbiorowe:

    • o łaskę Miłosierdzia Bożego dla Radosława w 33 rocznicę urodzin
    • za śp. Teresę MOMOT
    • za śp. Tadeusza ZALEWSKIEGO
    • za śp. Małgorzatę TWARDOWSKĄ
    • za śp. Stanisława SIENKIEWICZ
    • za śp. Jerzego SOBKIEWICZ
    • za śp. Mariannę WIŚNIEWSKĄ oraz zmarłych z rodzin WIŚNIEWSKICH i SKRZESZEWSKICH
    • za śp. Marię i Jerzego WĄSOWSKICH
    • za śp. Wiktorię PRZESŁAW (w 25 r. śm.) i Stanisława PRZESŁAW (w 35 r. śm.)
    • za śp. Marka GRABSKIEGO
    • za śp. Eugeniusza KAŁASZA, całą rodzinę KAŁASZÓW
    • za śp. Jacka GALIMSKIEGO
    • za śp. Elżbietę BIEDRZYCKĄ
    • za śp. Antoniego DUK
    • za śp. Czesława MIKOS
  • 12.00 za parafian
  • 18.00 + za śp. Janinę, Jana, Zdzisława, Stanisława, Mariana, Tadeusza, Józefa KASZOWSKICH oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

III NIEDZIELA ADWENTU, 13 grudnia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Halinę i Wacława RYCHLIK
  • 9.00 intencja zbiorowa

    • za Olę i Sebastiana o wiarę dla nich
    • dziękczynna z okazji urodzin Emiliana
    • za śp. Franciszka PIÓRO
    • za śp. Danutę KAŹMIERCZUK
    • za śp. Halinę WŁODARCZYK w 1 rocznicę śmierci oraz za śp. Henryka WŁODARCZYKA w 3 rocznicę śmierci
    • za śp. Jana i Czesławę OLSZEWSKICH oraz za zmarłych z rodziny KAŁASZÓW
    • za śp. Władysława MAZUREK
    • za śp. Krystynę Irenę ZYCHALAK
    • za śp. Jadwigę SŁODKOWSKĄ
    • za śp. Wojciecha LANGE
    • za śp. Dariusza JĘDRZEJEWSKIEGO
    • za śp. Mieczysława BARSZCZ
    • za śp. Marka GRABSKIEGO oraz za zmarłych z rodziny
  • 10.30 za parafian
  • 12.00 + za śp. Leokadię SIADKOWSKĄ i Jana SIOCHA
  • 18.00 + za śp. Mieczysława NIEMALEC w 25 rocznicę śmierci oraz za Witolda JÓŹWIAK

Poniedziałek, 14 grudnia, Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła, wspomnienie

  • 7.00 + za śp. Władysława ŻMIEJKO miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Pelagię, Stefana ŁASKAWIEC oraz Zofię, Halinę i Marię z domu ŁASKAWIEC

Wtorek, 15 grudnia

  • 7.00 + za śp. Marię PENK miesiąc po pogrzebie
  • 19.00 + za śp. Jerzego JAZŁOCKIEGO

Środa, 16 grudnia

  • 7.00 + za śp. Alicję KUCZYŃSKĄ miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Stanisława PEŁKĘ oraz za zmarłych z rodziny

Czwartek, 17 grudnia

  • 7.00 + za śp. Wojciecha Lange (od pracowników MSWiA)
  • 18.00 + za śp. Danutę KOPCIŃSKĄ w 1 rocznicę śmierci

Piątek, 18 grudnia

  • 7.00 + za śp. Stanisława, Władysława i Jana z rodziny WIELOGÓRSKICH
  • 18.00 za małżeństwa w kryzysie

Sobota, 19 grudnia

  • 7.00 + za śp. Władysława MAZURKA 30 dni po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Mariannę ZWIERZYŃSKĄ w 4 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny ZWIERZYŃSKICH

IV NIEDZIELA ADWENTU, 20 grudnia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza SOBIECH oraz Halinę i Wacława RYCHLIK
  • 9.00 + za śp. Marię KUŹMĘ i za zmarłych z rodziny MULICÓW
  • 10.30 + za śp. Wacławę KOSYL w 2 rocznicę śmierci, za Albina i Tadeusza KOSYL
  • 12.00 + za śp. Reginę i Bolesława JURKIEWICZ
  • 18.00 o światło i dary Ducha św. dla Judyty

II NIEDZIELA ADWENTU, 6 grudnia

  • 7.00 za parafian
  • 9.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (28/30)
  • 10.30 + za śp. Ryszarda ŁUPIŃSKIEGO i zmarłych z rodziny WIŚNIEWSKICH oraz Mirosława MACHNACKIEGO
  • 12.00 w intencji mieszkańców Osiedla „Mleczarskiego” ul. A. Krajowej 56
  • 18.00 + za śp. Artura w 3 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 7 grudnia, Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie

  • 8.30 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (29/30)
  • 17.00 + za śp. Roberta PUŹ miesiąc po pogrzebie
  • 19.00 dziękując za wnuków Kubę i Bartka z prośbą o dary Ducha Św. i opiekę Niepokalanej

Wtorek, 8 grudnia, Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny, uroczystość

  • 8.30 + za śp. Krystynę CZECH miesiąc po pogrzebie
    Poza kościołem parafialnym + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (30/30)
  • 17.00 w intencji wnuka Krzysztofa w dniu w dniu jego 31 urodzin dziękczynna za otrzymane dary w jego życiu rodzinnym i zawodowym, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla niego, Moniki i Emilki
  • 19.00 o zdrowie dla Joli

Środa, 9 grudnia

  • 8.30 + za śp. Grzegorza oraz Halinę SOBIECH oraz Wacława RYCHLIK
  • 17.00 + za śp. Marka STRUMIŁOWSKIEGO
  • 19.00 + za śp. Piotra DRZEWIECKIEGO w 77 rocznicę śmierci o życie wieczne oraz za zmarłych
    z rodziny

Czwartek, 10 grudnia, Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej, wspomnienie

  • 7.00 + za śp. Grzegorza oraz Halinę SOBIECH oraz Wacława RYCHLIK
  • 18.00 + za śp. Mariannę i Wiesławę KESLER

Piątek, 11 grudnia

  • 7.00 + za śp. Marka GRABSKIEGO miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 + za śp. Wojciecha STELMACHA oraz za Annę KOWALCZYK w 9 rocznicę śmierci

Sobota, 12 grudnia

  • 7.00 + za śp. Elżbietę BAZYL miesiąc po pogrzebie
  • 18.00 Mariannę, Jana i Tomasza oraz zmarłych z rodziny BARAN

III NIEDZIELA ADWENTU, 13 grudnia

  • 7.00 + za śp. Grzegorza oraz Halinę SOBIECH oraz Wacława RYCHLIK
  • 9.00 intencja zbiorowa

    • za Olę i Sebastiana o wiarę dla nich
    • za śp. Franciszka PIÓRO
    • za śp. Danutę KAŹMIERCZUK
    • za śp. Halinę WŁODARCZYK w 1 rocznicę śmierci oraz za śp. Henryka WŁODARCZYKA w 3 rocznicę śmierci
    • za śp. Jana i Czesławę OLSZEWSKICH oraz za zmarłych z rodziny KAŁASZÓW
    • za śp. Władysława MAZUREK
    • za śp. Krystynę Irenę ZYCHALAK
    • za śp. Jadwigę SŁODKOWSKĄ
    • za śp. Wojciecha LANGE
    • za śp. Dariusza JĘDRZEJEWSKIEGO
    • za śp. Mieczysława BARSZCZ
    • za śp. Marka GRABSKIEGO oraz za zmarłych z rodziny
  • 10.30 za parafian
  • 12.00 + za sp. Leokadię SIADKOWSKĄ i Jana SIOCHA
  • 18.00 + za śp. Mieczysława NIEMALEC w 25 rocznicę śmierci oraz za Witolda JÓŹWIAK

I NIEDZIELA ADWENTU, 29 listopada

7.00 za parafian

9.00 dziękczynno-błagalna z okazji imienin Andrzeja KOTUNIAKA

10.30 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (21/30)

12.00 + za śp. Antoninę i Franciszka PANUFNIK

(w modlitwie wiernych: za śp. Laurę w 6 rocznicę śmierci)

18.00 + za śp. Ludwika, Mariannę, Gustawa i Danutę

Poniedziałek, 30 listopada, Świętego Andrzeja, Apostoła, święto

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (22/30)

18.00 + za śp. Grzegorza KOZAKIEWICZ w 6 rocznicę śmierci i o zbawienie duszy nienarodzonego Michała

Wtorek, 1 grudnia

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (23/30)

18.00 wypominkowa

Środa, 2 grudnia

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (24/30)

18.00 + za śp. Grzegorza KOZAKIEWICZA w 6 rocznicę śmierci

Czwartek, 3 grudnia, Świętego Franciszka Ksawerego, prezbitera, wspomnienie

7.00 z prośbą o liczne, charyzmatyczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej Ojczyźnie i na całym świecie oraz o odnowę serc w naszej parafii.

18.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (25/30)

Piątek, 4 grudnia

7.00 + za śp. Feliksa PIEŃKOWSKIEGO

Poza kościołem parafialnym: + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (16/30)

18.00 + za śp. Waldemara NOWIKOW w 29 rocznicę śmierci

Sobota, 5 grudnia

7.00 + za śp. Juliana KOŁODZIEJCZYK miesiąc po pogrzebie

Poza kościołem parafialnym: + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (27/30)

18.00 W intencji Kół Żywego Różańca

II NIEDZIELA ADWENTU, 6 grudnia

7.00 za parafian

9.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (28/30)

10.30 + za śp. Ryszarda ŁUPIŃSKIEGO i zmarłych z rodziny WIŚNIEWSKICH oraz Mirosława MACHNACKIEGO

12.00 w intencji mieszkańców Osiedla „Mleczarskiego” ul. A. Krajowej 56

18.00 + za śp. Artura w 3 rocznicę śmierci

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 listopada, Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, uroczystość

7.00 + za śp. Tadeusz Jerzego OKOŃ oraz za rodziców Helenę i Józefa

9.00 + za śp. Rafała KIELEWSKIEGO

10.30 intencje zbiorowe

  • za śp. Mariannę i Stanisława PIEKARSKICH w 2 rocznicę śmierci o radość Nieba
  • za śp. Marka GRABSKIEGO
  • za śp. Jerzego WĄSOWSKIEGO miesiąc po odejściu
  • za śp. tragicznie zmarłego 22-letniego Kubę oraz o siły i pocieszenie dla jego rodziców
  • za śp. Józefa NOWACKIEGO w 19 rocznicę śmierci
  • za śp. Elżbietę BAZYL
  • za śp. Pawła KIRYLUK w 35 rocznicę śmierci oraz za zmarłą Anielę, Franciszkę i Celinę
  • za śp. Władysława ŻMIEJKO
  • za śp. Marię PENK
  • za śp. Alicję KUCZYŃSKĄ
  • za śp. Kazimierę i całą rodzinę KAŁASZÓW
  • za śp. Władysławę, Franciszka, Marię WIELGO

    12.00 za parafian

    18.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (14/30)

Poniedziałek, 23 listopada

7.00 + za śp. Janinę, Stefana i Jana SZUBA

18.00 + za śp. Marysię, Mariana, Cecylię, Antoniego MĄDRY

18.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (15/30)

Wtorek, 24 listopada, Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy, wspomnienie

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (16/30)

18.00 + za śp. Stanisława PEŁKĘ i zmarłych z rodziny

Środa, 25 listopada

7.00 podziękowanie i prośba o obecność Najświętszej Rodziny z Nazaretu jaśniejącej światłością miłości miłosiernej we wszystkich rodzinach

18.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (17/30)

18.00 + za śp. Józefa ROMAŃCZUK

Czwartek, 26 listopada

7.00 + za śp. Andrzeja CWOJDZIŃSKIEGO miesiąc po pogrzebie

Poza kościołem parafialnym: + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (18/30)

18.00 + za śp. Reginę i Bohdana NIEDZIELSKICH

Piątek, 27 listopada

7.00 + za śp. Leszka JACHOWICZA miesiąc po pogrzebie

Poza kościołem parafialnym: + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (19/30)

18.00 + w 6 rocznicę śmierci Laury JANCZEWSKIEJ oraz za Zygmunta JANCZEWSKIEGO i Irenę PERYCZKO

18.00 + za śp. Jerzego RAKOWSKIEGO i zmarłych z rodziny Stefana i Czesławę

Sobota, 28 listopada

7.00 + za śp. Ryszarda KORDAS miesiąc po pogrzebie

Poza kościołem parafialnym: + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (20/30)

18.00 + za śp. Anastazję LIPIŃSKĄ w 7 rocznicę śmierci i męża Bronisława i ich rodziców

I NIEDZIELA ADWENTU, 29 listopada

7.00 za parafian

9.00 dziękczynno-błagalna z okazji imienin Andrzeja KOTUNIAKA

10.30 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (21/30)

12.00 + za śp. Antoninę i Franciszka PANUFIK

(w modlitwie wiernych: za śp. Laurę w 6 rocznicę śmierci)

18.00 + za śp. Ludwika, Mariannę, Gustawa i Danutę

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 listopada

7.00 za parafian

9.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (7/30)

10.30 + za śp. Teodorę i Stanisława BAREJA, zmarłych z rodziny BAREJÓW i TARASZEWSKICH

12.00 + za śp. Ludwikę MOŚCICKĄ w 5 rocznicę śmierci

18.00 + za śp. Zofię i Zdzisława KOSICKICH w 100 rocznicę urodzin

Poniedziałek, 16 listopada, Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, wspomnienie

7.00 + za zmarłych z rodziny WACHOL i WYSOCKICH

18.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (8/30)

Wtorek, 17 listopada, św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, wspomnienie

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (9/30)

18.00 + za śp. Zofię, Józefa. Bożenę MASZKIEWICZ i Roberta MAKULSKIEGO

Środa, 18 listopada, Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, wspomnienie

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (10/30)

18.00 + za śp. Mariana ZBIEĆ

Czwartek, 19 listopada

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (11/30)

18.00 + za śp. Zofię i Kazimierza RATYŃSKICH

Piątek, 20 listopada, św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, wspomnienie

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (12/30)

14.00 pogrzeb śp. Władysława Mazurka

18.00 za małżeństwa w kryzysie

Sobota, 21 listopada, Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, wspomnienie

7.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (13/30)

18.00 + za śp. Janusza, Antoniego, Bogdana, Kazimierza i Mariannę z rodziny ZAWADZKICH

(do modlitwy wiernych: + za śp. Sylwestrę DIONIZIAK miesiąc po pogrzebie)

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 listopada, Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, uroczystość

7.00 + za śp. Tadeusz Jerzego OKOŃ oraz za rodziców Helenę i Józefa

9.00 + za śp. Rafała KIELEWSKIEGO

10.30 intencje zbiorowe

  • za śp. Mariannę i Stanisława PIEKARSKICH w 2 rocznicę śmierci o radość Nieba
  • za śp. Marka GRABSKIEGO
  • za śp. Jerzego WĄSOWSKIEGO miesiąc po odejściu
  • za śp. tragicznie zmarłego 22-letniego Kubę oraz o siły i pocieszenie dla jego rodziców
  • za śp. Józefa NOWACKIEGO w 19 rocznicę śmierci
  • za śp. Elżbietę BAZYL
  • za śp. Pawła KIRYLUK w 35 rocznicę śmierci oraz za zmarłą Anielę, Franciszkę i Celinę
  • za śp. Władysława ŻMIEJKO
  • za śp. Marię PENK
  • za śp. Alicję KUCZYŃSKĄ

    12.00 za parafian

    18.00 + za śp. Albertynę SMIRNOF – Msza św. gregoriańska (14/30)