Intencje mszalne

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 sierpnia

  • 8.00: za parafian
  • 10.00: w intencji błagalno-dziękczynnej w 39 rocznicę ślubu Izabeli i Andrzeja KOTUNIAKÓW oraz za ich dzieci Annę, Jakuba, Karolinę oraz wnuka Antoniego
  • 12:00: w 30 rocznicę ślubu Urszuli i Sławomira PODGÓRSKICH – intencja dziękczynna za otrzymane łaski,
    z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 18.00: ✝ za śp. Mariannę, Stanisława, Romana i Waldemara KĄCA

Poniedziałek, 3 sierpnia

  • 7.00: za dusze w czyśćcu cierpiące
  • 18.00: ✝ za śp. Jadwigę OLĘDZKĄ i zmarłych z rodzin OLĘDZKICH i BACHORKÓW

Wtorek, 4 sierpnia, św. Jana Marii Vianneya, wspomnienie

  • 7.00: o dar nieba dla Henryka oraz o łaskę nawrócenia i zmiany życia dla Czesława
  • 18.00: za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych

Środa, 5 sierpnia

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za śp. Roberta GRYZA od rodziny z Dąbrówki

Czwartek, 6 sierpnia, Przemienienie Pańskie, święto

  • 7.00: W intencji licznych, charyzmatycznych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych w naszej Ojczyźnie i na całym świecie oraz o odnowę serc w naszej parafii (intencja od Koła Przyjaciół Radia Maryja)
  • 18.00: ✝ za Grzegorza w 2. rocznicę śmierci

Piątek, 7 sierpnia

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za śp. Annę REPLIN

Sobota, 8 sierpnia, św. Dominika prezbitera, wspomnienie

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ o życie wieczne dla Wiesława

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 sierpnia

  • 8.00: intencje zbiorowe:

    • za śp. Anielę, Aleksandra oraz Mariannę WĄSOWSKĄ
    • za śp. Stanisławę, Eugeniusza i zmarłych z rodziny KAŁASZA
    • za Małgorzatę ZYCHALAK w dniu 25. rocznicy urodzin
    • za śp. Irenę SZCZUDLIŃSKĄ
  • 10.00: za Teresę i Marka BATYCKICH w 50. rocznicę ślubu
  • 12:00: ✝ w intencji śp. Grażyny i Gustawa KORDAS
  • 18.00: w pierwszą rocznicę ślubu Joanny i Pawła z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 lipca

  • 8.00: ✝ śp. Annę GRYKIEŃ i Michała MULICA
  • 10.00: intencje zbiorowe:

    • za śp. Stefanię i Karola, Stanisławę i Mariana i wszystkich zmarłych z ich rodzin
    • za śp. Mariusza NIEMIRA w 16. r. śmierci
    • za śp. Ewę WOŁODŹKO
    • za śp. Roberta WALCZAK
    • za śp. Zenona MIKOŁAJEWSKIEGO
    • za śp. Mirosława STRADOWSKIEGO
    • za śp. Elżbietę KOBZA
    • za śp. Zofię RATYŃSKĄ
    • za śp. Roberta GRYZA
  • 12:00: za parafian
  • 18.00: o opiekę św. Joachima i Anny dla Anny i jej rodziny

Poniedziałek, 27 lipca

  • 7.00: ✝ za śp. Halinę ŚNITOWSKĄw miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za śp. Jolantę, Elżbietę IWAŃSKĄ w miesiąc po pogrzebie

Wtorek, 28 lipca

  • 7.00: o dar wiary dla Krzysztofa
  • 18.00: ✝ za śp. Bronisławę IWANEJKO(od Koła Różańcowego z Woli Grzybowskiej)

Środa, 29 lipca, Św. Marty, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za śp. Bronisławę IWANEJKO w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za śp. Kazimierza, Stanisławę i Henryka ZAWADĘ

Czwartek, 30 lipca

  • 7.00: ✝ za śp. Annę i Aleksandra o życie wieczne
  • 18.00: ✝ za śp. Halinę KALINOWSKĄ i zmarłych z rodziny KALINOWSKICH, PLUTÓW, LENARTÓW i ŚLIWIŃSKICH

Piątek, 31 lipca, Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera, wspomnienie

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za śp. Henryka WRZEŚNIEWSKIEGO w 1 rocznicę śmierci

Sobota, 1 sierpnia, Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie

  • 7.00: w intencji wynagradzającej za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi
  • 18.00: w intencji Kół Żywego Różańca

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 sierpnia

  • 8.00: za parafian
  • 10.00: w intencji błagalno-dziękczynnej w 39 rocznicę ślubu Izabeli i Andrzeja KOTUNIAKÓW oraz za ich dzieci: Annę, Jakuba, Karolinę oraz wnuka Antoniego
  • 12:00: w 30 rocznicę ślubu Urszuli i Sławomira PODGRÓRSKICH – intencja dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 18.00: ✝ za śp. Mariannę, Stanisława, Romana i Waldemara KĄCA

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 lipca

  • 8.00: za parafian
  • 10.00: ✝ w 36 r. śmierci Sabiny oraz Jana, Romana MOSTOWSKICH i zmarłych z rodziny LIPERTÓW
  • 12.00: ✝ za śp. Wacława KOBZA w 10 r. śmierci oraz śp. Elżbietę KOBZA zmarłą kilka dni temu
  • 18.00: w 20 rocznicę ślubu Anety i Piotra

Poniedziałek, 20 lipca

  • 7.00: ✝ za Wojciecha HERDE w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za śp. Czesławę i Romana DAWIDOWICZ, Jadwigę i Wacława KUPSKICH oraz Wiesława TATARKA

Wtorek, 21 lipca

  • 7.00: ✝ za śp. Janinę
  • 18.00: ✝ za śp. Janinę i Tadeusza KRZYŻANOWSKICH.

Środa, 22 lipca, Św. Marii Magdaleny, święto

  • 7.00: o zdrowie i potrzebne łaski dla Małgorzaty
  • 18.00: ✝ za dusze śp. Henryki i Tadeusza

Czwartek, 23 lipca, św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, święto

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za śp. Kazimierza JOZŁOCKIEGO

Piątek, 24 lipca,św. Kingi, dziewicy, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za śp. Wojciecha Łepskiego w miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za Hannę i Zdzisława GAWĘCKICH oraz Waldemara i Jana BUCZYŃSKICH

Sobota, 25 lipca, św. Jakuba, Apostoła, święto

  • 7.00: podziękowanie i prośba o obecność Najświętszej Rodziny z Nazaretu Jaśniejącej Światłością Miłości Miłosiernej we wszystkich rodzinach
  • 18.00: w intencji dzieci Jakuba i Anny w dniu ich imienin z podziękowaniem za wszelkie dary i łaski otrzymane od Pana Boga i z prośbą o dalsze zdrowie, pokój i radość w wykonywaniu woli Bożej

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 lipca

  • 8.00: ✝ śp. Annę GRYKIEŃ i Michała MULICA
  • 10.00: intencje zbiorowe:

    • za śp. Stefanię i Karola, Stanisławę i Mariana i wszystkich zmarłych z ich rodzin
    • za śp. Mariusza NIEMIRA w 16. r. śmierci
    • za śp. Ewę WOŁODŹKO
    • za śp. Roberta WALCZAK
    • za śp. Zenona MIKOŁAJEWSKIEGO
    • za śp. Mirosława STRADOWSKIEGO
    • za śp. Elżbietę KOBZA
    • za śp. Zofię RATYŃSKĄ
  • 12:00: za parafian
  • 18.00: o opiekę św. Joachima i Anny dla Anny i jej rodziny

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 lipca

  • 8.00: intencja zbiorowa

    • za Kazimierę KWIEK w 24 rocznicę śmierci i za Wacława KWIEK w 28 rocznicę śmierci
    • za Wojtka ŁEPSKIEGO
    • za Jolantę IWAŃSKĄ
    • za Czesławę i Jana OLSZEWSKICH oraz za Czesławę i Piotra KIELCZYK
    • za Halinę ŚNITOWSKĄ
    • za Bronisławę IWANEJKO
    • za Dorotę i Piotra w rocznicę ślubu
  • 10.00: za parafian
  • 12.00: ✝ za śp. Władysławę PODLEŚNĄ
  • 18.00: o błogosławieństwo i drogę z Panem Bogiem dla Natalii i Marcina

Poniedziałek, 13 lipca, Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, wspomnienie

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za Macieja i Mirosława MORAWSKICH w 10 rocznicę śmierci

Wtorek, 14 lipca

  • 7.00: za Krzysztofa w dniu jego urodzin z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo
  • 18.00: ✝ za Eugeniusza GRYZ w 12 r. śmierci.

Środa, 15 lipca, Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za Ryszarda ŁUPIŃSKIEGO, zmarłych z rodziny WIŚNIEWSKICH i Mirosława MACHNACKIEGO
  • 18.00: ✝ za Czesławę DĘBOWCZYK

Czwartek, 16 lipca, Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, wspomnienie

  • 7.00: ✝ Anielę KIRYLUK w 24. rocznicę śmierci oraz za zmarłych: Stanisławę, Franciszkę i Pawła KIRYLUK z prośbą o życie wieczne
  • 18.00: w 18 rocznicę urodzin Jakuba

Piątek, 17 lipca

  • 7.00:
  • 18.00: za małżeństwa w kryzysie i za śp Jerzego PRAJSNAR

Sobota, 18 lipca

  • 7.00: ✝ za śp. Pawła CHARAŃCZUK w 25 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny CHARAŃCZUK, BANASZKIEWICZ i LISZEWSKICH
  • 18.00: ✝ za śp. Stanisława BAKIERA oraz zmarłych z rodziny ROGALA i BAKIERA

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 lipca

  • 8.00: za parafian
  • 10.00: ✝ w 36 r. śmierci Sabiny oraz Jana, Romana MOSTOWSKICH i zmarłych z rodziny LIPERTÓW
  • 12.00: ✝ za śp. Wacława KOBZĘ w 10 r. śmierci
  • 18.00: w 20 rocznicę ślubu Anety i Piotra

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 lipca

  • 8.00: za parafian
  • 10.00: błagalno-dziękczynna w 3 rocznicę ślubu Karoliny i Jakuba KUTNIAKÓW oraz za ich syna ANTONIEGO
  • 12.00: ✝ za Alfreda w 4 rocznicę śmierci
  • 18.00: ✝ za dusze Haliny i Wacława RYCHLIK oraz za Grzegorza SOBIECH

Poniedziałek, 6 lipca, Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za Anielę, Jana, Stanisława TALAREK
  • 18.00: ✝ za Mariusza NIEMIRĘ w 16 rocznicę śmierci

Wtorek, 7 lipca

  • 7.00: ✝ za Wiesława ŚMIGIELSKIEGO miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: wypominkowa

Środa, 8 lipca, Św. Jana z Dukli, prezbitera, wspomnienie

  • 7.00: o zdrowie dla Piotrusia
  • 18.00: w 60 urodziny Stanisława SUŁECKIEGO z dziękczynieniem za życie męża i taty z prośbą o dalsze błogosławieństwo

Czwartek, 9 lipca

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za Józefę, Mariana, Władysława, Annę SKUPÓW

Piątek, 10 lipca

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za śp. Teresę i Czesława WIERZBOWSKICH i za ich rodziców o radość życia wiecznego

Sobota, 11 lipca, Św. Benedykta, Opata, patrona Europy, święto

  • 7.00: ✝ za śp. Stanisławę GŁUCHOWSKĄ i Zdzisława KALICKIEGO
  • 18.00: o opiekę Matki Bożej i o Boże miłosierdzie dla Anny

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 lipca

  • 8.00: intencja zbiorowa

    • za Kazimierę KWIEK w 24 rocznicę śmierci i za Wacława KWIEK w 28 rocznicę śmierci
    • za Wojtka ŁEPSKIEGO
    • za Jolantę IWAŃSKĄ
    • za Czesławę i Jana OLSZEWSKICH oraz za Czesławę i Piotra KIELCZYK
    • za Halinę ŚNITOWSKĄ
    • za Bronisławę IWANEJKO
  • 10.00: za parafian
  • 12.00: ✝ za śp. Władysławę PODLEŚNĄ
  • 18.00: o błogosławieństwo i drogę z Panem Bogiem dla Natalii i Marcina

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 czerwca

  • 7.00: ✝ za zmarłych z rodziny JAKONUK, SAMOCUK, NOWIKOW, WASZKIEWICZ
  • 9.00: ✝ za Janinę, Jadwigę, Kazimierza, Czesława i zmarłych z rodziny JAWOROWSKICH i JACZEWSKICH
  • 10.30: intencja zbiorowa

    • ✝za Wisława ŚMIEGIELSKIEGO
    • ✝za Eugeniusza WOŹNIAK w 30 rocznicę śmierci
    • ✝za Zenona i Janinę GÓJSKICH
    • ✝za Jana i Czesławę OLSZEWSKICH oraz za Piotra i Czesławę KIELCZYK
    • ✝za Annę i Władysława OSOBIECKICH
    • ✝za Witolda, Stefana, Bogusława KARASIŃSKICH
    • ✝za Janinę KRAWCZYK
    • ✝za Wiesławę DUSZYŃSKĄ oraz za Adelę i Mariana DYBOWSKICH
    • ✝za Władysława ORLIKOWSKIEO
    • ✝za Stanisława FAJFER i za dusze w czyśćcu
    • ✝za Wojciecha HERDE
  • 12.00: z okazji 14 rocznicy ślubu Jolanty i Macieja MOŚCICKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Świętych Apostołów Piotra i Pawła, *uroczystość

  • 18.00: ✝ za Roberta oraz za Janinę i Zdzisława WIERZBOWSKICH

Poniedziałek, 29 czerwca, Świętych Apostołów Piotra i Pawła, uroczystość

  • 7.00: ✝ za Stanisławę i Władysława PIOTRAK i za zmarłych z rodziny PIOTRAK i SEKULAR
  • 18.00: ✝ za Tadeusza i Apolonię
  • 18.00: w intencji wnuka Pawła, w dniu jego imienin, dziękczynna za opiekę Bożą w jego studiach, z prośbą o światło Ducha Świętego w dalszym życiu

Wtorek, 30 czerwca

  • 7.00: ✝ za Danutę ROSA miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: w dniu imienin synowej Lucyny dziękczynna za pomoc Bożą przy zakupie domu. Za dar zdrowia i miłości w rodzinie, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Bożą
  • 18.00: ✝ za Eugeniusza, Jana, Janinę i Zofię MROCZEK

Środa, 1 lipca

  • 7.00: ✝ za Janinę SZUBA, Stefana, Stanisława i Jana
  • 18.00: ✝ za Zbigniewa FUCHS w 9 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny FUCHS i STAŃCZAK

Czwartek, 2 lipca

  • 7.00: o dary Ducha Św. mądrości i światła do podjęcia dobrej decyzji
  • 18.00: z prośbą o liczne, charyzmatyczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej ojczyźnie i na całym świecie oraz o odnowę serc w naszej parafii.

Piątek, 3 lipca, św. Tomasza, Apostoła, święto

  • 7.00: ✝ za śp. Andrzeja BAKIERA w 8 rocznicę śmierci
  • 18.00: ✝ za duszę Oskara w 10 rocznicę odejścia do Pana oraz za jego rodziców dla mamy Anny, taty Mariusza i Dominiki i Damiana o Boże błogosławieństwo oraz za całą rodzinę RAJSKICH
  • 18.00: w 10 rocznicę ślubu Ireny i Grzegorza dziękczynna za udzielone łaski szczególnie za dzieci Polę i Stasia z prośbą o dalsze błogosławieństwo

Sobota, 4 lipca

  • 7.00:
  • 18.00: w intencji KŻR

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 lipca

  • 8.00: za parafian
  • 10.00: błagalno-dziękczynna w 3 rocznicę ślubu Karoliny i Jakuba KUTNIAKÓW oraz za ich syna ANTONIEGO
  • 12.00: ✝ za Alfreda w 4 rocznicę śmierci
  • 18.00: ✝ za dusze Haliny i Wacława RYCHLIK oraz Grzegorza SOBIECH

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 czerwca

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: ✝ za Jana GOŁĘBIEWSKIEGO, Jana ZAGÓRSKIEGO, Janinę i Jana KASZOWSKICH oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
  • 10.30: ✝ za Tadeusza BAKUNA w rocznicę śmierci
  • 10.30: 25-lecie kapłaństwa o. Andrzeja DUKA
  • 12.00: w 1 rocznicę ślubu Kasi i Macieja PODGÓRSKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Stanisława ZWIERZYŃSKIEGO w 4 rocznicę śmierci i za Hannę ZWIERZYŃSKĄ DRIESEN w 13 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 22 czerwca

  • 7.00: w intencji Piotra o łaskę darów Ducha Świętego dla niego i dla jego rodziny
  • 18.00: ✝ za dusze Stefanii w 6 rocznicę śmierci oraz za Stanisława i Zofię i wszystkich zmarłych z rodziny SZYMAŃCZAK
  • 18.00: o pomoc w podjęciu dobrych decyzji

Wtorek, 23 czerwca

  • 7.00: ✝ za Wandę, Janinę, Władysławę, Wiesława i Pawła ŚMIGIELSKICH
  • 18.00: ✝ za Marysię MĄDRY
  • 18.00: ✝ za Wiktora KOZIOŁ w dzień ojca

Środa, 24 czerwca, Narodzenie Jana Chrzciciela, uroczystość

  • 7.00: ✝ za śp. Jana GRYZ w dniu imienin
  • 18.00: ✝ za Jana MOSTOWSKIEGO oraz za Jana i Janinę LIPERT i za zmarłych Janów z tej rodziny
  • 18.00: ✝ za Janinę, Jana, Franciszka, Tomasza, Romana BANKIEWICZ

Czwartek, 25 czerwca

  • 7.00: podziękowanie i prośba o obecność Najświętszej Rodziny z Nazaretu jaśniejącej światłością miłości miłosiernej we wszystkich rodzinach
  • 18.00: ✝ za Halinę (w 10 rocznicę śmierci) i za Mariana (w 27 rocznicę śmierci) WASILUK
  • 18.00: ✝ za Władysława JAGIEŁŁO miesiąc po pogrzebie

Piątek, 26 czerwca

  • 7.00: w intencji Mirosława w dniu jego urodzin za niego i jego rodzinę
  • 18.00: ✝ za Jana ŚLEDZIEWSKIEGO, Jana BEREDĘ i Jana MIŚKO
  • 18.00: ✝ za Władysławę i Władysława KUŁA oraz Marię KONUCHOWSKĄ

Sobota, 27 czerwca

  • 7.00: za Franka w jego 18 urodziny o potrzebne łaski
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Kamila RAK w 9 rocznicę śmierci

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 czerwca

  • 7.00: ✝ za zmarłych z rodziny JAKONUK, SAMOCUK, NOWIKOW, WASZKIEWICZ
  • 9.00: ✝ za Janinę, Jadwigę, Kazimierza, Czesława i zmarłych z rodziny JAWOROWSKICH i JACZEWSKICH
  • 10.30: intencja zbiorowa

    • ✝za Wisława ŚMIGIELSKIEGO
    • za Eugeniusza WOŹNIAK w 30 rocznicę śmierci
    • za Zenona i Janinę GÓJSKICH
    • za Jana i Czesławę OLSZEWSKICH oraz za Piotra i Czesławę KIELCZYK
    • za Annę i Władysława OSOBIECKICH
    • za Witolda, Stefana, Bogusława KARASIŃSKICH
    • za Janinę KRAWCZYK
    • za Wiesławę DUSZYŃSKĄ oraz za Adelę i Mariana DYBOWSKICH
    • za Władysława ORLIKOWSKIEGO
    • za Stanisława FAJFER i za dusze w czyśćcu
    • za Wojciecha HERDE
  • 12.00: z okazji 14 rocznicy ślubu Jolanty i Macieja MOŚCICKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Roberta oraz za Janinę i Zdzisława WIERZBOWSKICH

XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 czerwca

  • 7.00: o Boże miłosierdzie dla Krzysztofa i Elżbiety
  • 9.00: intencja zbiorowa

    • w 1 rocznicę śmierci Krzysztofa DURCZAK✝ za Mariannę, Józefa, Stanisława, Janusza WAWRZYNIECKICH
    • za Władysława JAGIEŁŁO
    • za Danutę ROSA
    • za Mariannę i Stanisława MIKOS
    • za Martę i Wiktora DZIEŁAKOWSKICH
    • za Ryszarda WIERZBICKIEGO i za zmarłych z rodziny GOŁASZEWSKICH i WIERZBICKICH
    • za Władysława ORLIKOWSKIEGO
  • 10.30: za parafian
  • 12.00: w rocznicę urodzin Antosia i Józia MOŚCICKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ w 2 rocznicę śmierci oraz w dniu imienin Antoniego MIAŁKOWSKIEGO

Poniedziałek, 15 czerwca

  • 7.00: w intencji Panu Bogu wiadomej
  • 18.00: ✝ za Wojciecha MODLIŃSKIEGO miesiąc po pogrzebie

Wtorek, 16 czerwca

  • 7.00: ✝ za Alinę ŻYŁA
  • 18.00: ✝ o radość życia wiecznego w Królestwie Bożym dla zmarłych: Jadwigi LACHOWSKIEJ w 20 rocznicę śmierci, Władysława LACHOWSKIEGO z okazji imienin, Andrzeja GALIŃSKIEGO w 5 rocznicę śmierci, zmarłych rodzin LACHOWSKICH, RYDZEWSKICH, GALIŃSKICH

Środa, 17 czerwca, Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, wspomnienie

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za Krystynę KARWOWSKĄ w 1 rocznicę śmierci i za Henryka KARWOWSKIEGO w 2 rocznicę śmierci

Czwartek, 18 czerwca

  • 7.00: do Najśw. Serca Jezusa w 60 rocznicę ślubu Teresy i Stanisława, oraz o wieczny spokój dla męża Stanisława w 13 rocznicę śmierci i za zmarłych rodziców i teściów
  • 18.00: ✝ za duszę Oskara w 10 rocznicę odejścia do Pana oraz za jego rodziców dla mamy Anny, taty Mariusza i Dominiki, Damiana o Boże błogosławieństwo oraz za całą rodzinę RAJSKICH
  • 18.00: w 2 rocznicę ślubu Marii i Michała MALISZEWSKICH

Piątek, 19 czerwca, Najświętszego Serca Pana Jezusa, uroczystość

  • 7.00: za Karolinę i Wojtka w 5 rocznicę ślubu
  • 18.00: za małżeństwa w kryzysie

Sobota, 20 czerwca, Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za śp. Bronisława LIPIŃSKIEGO w 13 rocznicę śmierci i za jego żonę Anastazję i ich rodziców
  • 12.00: I Komunia św. Zosi Pacheckiej, o błogosławieństwo Boże dla Magdy i Tomka w 22 rocznicę ślubu
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Jana SABAKA oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 czerwca

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: ✝ za Jana GOŁĘBIEWSKIEGO, Jana ZAGÓRSKIEGO, Janinę i Jana KASZOWSKICH oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
  • 10.30: ✝ za Tadeusza BAKUNA w rocznicę śmierci
  • 10.30: 25-lecie kapłaństwa o. Andrzeja DUKA
  • 12.00: w 1 rocznicę ślubu Kasi i Macieja PODGÓRSKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Stanisława ZWIERZYŃSKIEGO w 4 rocznicę śmierci i za Hannę ZWIERZYŃSKĄ DRIESEN w 13 rocznicę śmierci

X NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 czerwca, TRÓJCY ŚWIĘTEJ, uroczystość

  • 7.00: ✝ za Marię WEJROCH-KOWALSKĄ i za Witolda KOWALSKIEGO o dar nieba
  • 9.00: ✝ za Rafała KIELEWSKIEGO
  • 10.30: z okazji dnia matki, dziecka i ojca o błogosławieństwo Boże
  • 12.00: za parafian
  • 15.00 – 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: za parafian
  • 18.00: ✝ za Helenę i Stanisława MOMOT

Poniedziałek, 8 czerwca, św. Jadwigi Królowej, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za Sabinę NOWOTKO miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za Wilhelma RZESZUTKO miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za Krystynę Marię NAWŁOKĘ-BIELECKĄ miesiąc po pogrzebie

Wtorek, 9 czerwca

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za Wiesława MEŁGIESIA w dniu imienin
  • 18.00: ✝ za Stanisława FAJFERA oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa, 10 czerwca

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za Jerzego ZYCHALAKA 12 lat po śmierci
  • 18.00: ✝ w 10 rocznicę śmierci Leokadii oraz za Klemensa, Henryka, Andrzeja, Michalinę MAJEWSKICH

Czwartek, 11 czerwca, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, uroczystość

  • 7.00: ✝ w intencji zmarłych z rodziny DRZEWIECKICH, DĘBNIAKÓW i ROZWADOWSKICH
  • 9.00: ✝ za Jerzego WITKOWSKIEGO w 9 rocznicę śmierci
  • 10.30: ✝ za Danutę i Jana WOLSKICH i za Genowefę PAWLAK
  • 12.00: w 1 urodziny Stasia z prośbą o potrzebne łaski na całe życie
  • 18.00: ✝ za Stanisławę, Jana HABER i za całą rodzinę HABER oraz za zmarłych z rodziny GRABSKICH i BARAN

Piątek, 12 czerwca

  • 7.00: ✝ za Edwarda SOBIECKIEGO
  • 18.00: w 10 rocznicę ślubu Ewy i Kamila

Sobota, 13 czerwca, św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za Wilhelma RZESZUTKO (od rodziny z Sanoka)
  • 12.30: chrzest - Sara Kowalczyk
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Reginę i Bolesława JURKIEWICZ

NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 czerwca

  • 7.00: o Boże miłosierdzie dla Krzysztofa i Elżbiety
  • 9.00: intencja zbiorowa

    • w 1 rocznicę śmierci Krzysztofa DURCZAK
    • za Mariannę, Józefa, Stanisława, Janusza WAWRZYNIECKICH
    • za Władysława JAGIEŁŁO
    • zaDanutę ROSA
    • za Mariannę i Stanisława MIKOS
    • za Martę i Wiktora DZIEŁAKOWSKICH
    • za Ryszarda WIERZBICKIEGO i za zmarłych z rodziny GOŁASZEWSKICH i WIERZBICKICH
  • 10.30: za parafian
  • 12.00: w rocznicę urodzin Antosia i Józia MOŚCICKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ w 7 rocznicę śmierci oraz w dniu imienin Antoniego MIAŁKOWSKIEGO

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 31 maja, uroczystość

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: ✝ za śp. Janusza KURKA i za jego rodziców
  • 10.30: w 7 rocznicę śmierci Zygmunta BILBINA, za rodziców: Stefanię, Jakuba, Justynę, Władysława, stryjostwo Jana i Julię oraz za krewnych z prośbą o przyjęcie ich do Królestwa Bożego i o Boże błogosławieństwo
  • 12.00: za Adama za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przez ręce NMP by otworzył się na łaski, które na niego spłynęły
  • 17.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Kazimierza SKARZYŃSKIEGO, za Józefa, Zofię RADZIKOWSKICH i za zmarłych z rodziny

Poniedziałek, 1 czerwca, Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, święto

  • 7.00: ✝ za Zofię i Andrzeja w 8 rocznicę śmierci
  • 18.00: w intencji osób modlących się w „margaretce” za o. Adama i o. Mariusza

Wtorek, 2 czerwca

  • 7.00:
  • 18.00: wypominkowa
  • 18.00: o opiekę Matki Bożej nad Markiem i jego rodziną

Środa, 3 czerwca, Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, wspomnienie

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za duszę Włodzimierza TUSZEWSKIEGO 30 dni po śmierci (Msza św. transmitowana)

Czwartek, 4 czerwca, Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, święto

  • 7.00: ✝ za śp. Wacława MIRSKIEGO
  • 18.00: z prośbą o liczne, charyzmatyczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej Ojczyźnie i na całym świecie oraz o odnowę serc w naszej parafii
  • 18.00: ✝ za śp. Bronisława i Antoniego KUBICKICH oraz za zmarłych z rodziny KUBICKICH i PIOTRKOWICZÓW

Piątek, 5 czerwca, Św. Bonifacego, biskupa i męczennika, wspomnienie

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za dusze śp. Genowefę i Edwarda GOLIJANEK z wdzięcznością za wszystkie daryłaski z prośbą o radość nieba
  • 18.00: ✝ za Stefanię i Mariana PIEŃKOWSKICH i za zmarłych z rodziny CZARNOCKICH i PIEŃKOWSKICH

Sobota, 6 czerwca

  • 7.00: w intencji wynagradzającej za grzechy przeciwko Niepokalanemu Serca Maryi
  • 16.00: ślub: Jakub Tarantowicz i Aneta Gadomska
  • 18.00: w intencji KŻR

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ, 7 czerwca, uroczystość

  • 7.00: ✝ za śp. Marię WEJROCH-KOWALSKĄ i za śp. Witolda KOWALSKIEGO o dar nieba
  • 9.00: ✝ za śp. Rafała KIELEWSKIEGO
  • 10.30: z okazji dnia matki, dziecka i ojca o błogosławieństwo Boże
  • 12.00: w 14 rocznicę ślubu – dziękczynna za Jolantę i Macieja MOŚCISKICH
  • 17.00 – 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za śp. Helenę i Stanisława MOMOT

24 maja 2020

7 NIEDZIELA WIELKANOCY, 24 maja, Wniebowstąpienie Pańskie, uroczystość

  • 7.00: o błogosławieństwo Boże dla Joanny SADLEJ w dniu urodzin
  • 9.00: ✝ w 11 rocznicę śmierci Andrzeja MATUSIKA i za zmarłych z rodziny BAŁACHOWSKICH
  • 10.30: intencja zbiorowa:

    • ✝ za Zofię, Jana, Eugeniusza i Stanisława oraz za zmarłych z rodziny BALISZEWSKICH
    • ✝ za Jana PANUFIKA
    • ✝ za Sabinę NOWOTKO
    • ✝ za Wilhelma RZESZUTKO
    • ✝ za Krystynę Marię NAWŁOKĘ-BIELECKĄ
    • ✝ za Wojciecha MODLIŃSKIEGO
    • ✝ za Krzysztofa SOBIESZUKA
    • ✝ za Feliksa, Władysława i Stanisława KOWALCZYKÓW
    • ✝ za śp. Jana LECZKOWSKIEGO
  • 12.00: za parafian
  • 15.00 – 17.50: Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Jana GOŁĘBIEWSKIEGO, za dziadków GOŁĘBIEWSKICH, dziadków ZAGÓRSKICH oraz za zmarłych z rodziny KASZOWSKICH

Poniedziałek, 25 maja

  • 7.00: podziękowanie i prośba o obecność Najświętszej Rodziny z Nazaretu Jaśniejącej światłością Miłości Miłosiernej we wszystkich rodzinach
  • 18.00: ✝ za śp. Krystiana OSMÓLSKIEGO miesiąc po śmierci

Wtorek, 26 maja, Św. Filipa Neri, prezbitera, wspomnienie

  • 7.00:
  • 14.00: Msza pogrzebowa za śp. Władysława JAGIEŁŁO
  • 18.00: ✝ za Markusa BOROWSKIEGO w 7 rocznicę śmierci

Środa, 27 maja

  • 7.00: ✝ za Władysława, Krzysztofa, Bronisławę BAŁABUCH i za zmarłych z rodziny
  • 18.00: ✝ za Juliana DĘBOWCZYK

Czwartek, 28 maja

  • 7.00: o nowe, charyzmatyczne i święte powołania misyjne i kapłańskie
  • 18.00: o Boże błogosławieństwo w 32 rocznicę święceń kapłańskich ks. Zbigniewa

Piątek, 29 maja, Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ w 3 rocznicę śmierci Krystyny

Sobota, 30 maja

  • 7.00:
  • 14.00: ślub Natalia Skarzyńska i Marcin Adasiewicz
  • 15.00 – 17.50: Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Kazimierza PRZYBYLSKIEGO oraz za Mariana i Genowefę ŻMUDA

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 31 maja, uroczystość

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: ✝ za śp. Janusza KURKA i za jego rodziców
  • 10.30: w 7 rocznicę śmierci Zygmunta BILBINA, za rodziców: Stefanię, Jakuba, Justynę, Władysława, stryjostwo Jana i Julię oraz za krewnych z prośbą o przyjęcie ich do Królestwa Bożego i o Boże błogosławieństwo
  • 12.00: za parafian
  • 17.00 – 17.50; Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Kazimierza SKARZYŃSKIEGO, za Józefa, Zofię RADZIKOWSKICH i za zmarłych z rodziny

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

17 maja 2020

6 NIEDZIELA WIELKANOCY, 17 maja

  • 7.00: za parafian 9.00: ✝ za zmarłych Zofię i Józefa RAWSKICH oraz za zmarłych z rodziny RAWSKICH, SOBOCIŃSKICH i CHROSTOWSKICH
  • 10.30: ✝ za Zofię i Tadeusza KOŚCIESZÓW w modlitwie wiernych: za o. Andrzeja Duka w 25 rocznicę święceń kapłańskich
  • 12.00: ✝ za Celinę KONOPKĘ
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ w 27 rocznicę śmierci Józefa oraz za Janinę, Jana, Kazimierę i Adama CHACIMSKICH i za zmarłych z rodziny WOJTYŃSKICH

Poniedziałek, 18 maja

  • 7.00: urodzinowa w intencji Renaty
  • 18.00: ✝ w 8 rocznicę śmierci Marceli SZCZUCIŃSKIEJ
  • 18.00: ✝ za śp. Eugenię GNIAZDOWSKĄ

Wtorek, 19 maja

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za Janinę i Władysława DĄBROWSKICH oraz za zmarłych z rodziny

Środa, 20 maja

  • 7.00: ✝ za śp. Wandę LEWANDOWSKĄ
  • 18.00: o Boże błogosławieństwo dla Marka w dziękczynieniu za 27 lat życia oraz dla Maćka z okazji imienin
  • 18.00: za Przemysława i Sylwię w 13 rocznicę ślubu, za Andrzeja i Joannę w 20 rocznicę ślubu oraz za Dariusza i Renatę w 25 rocznicę ślubu

Czwartek, 21 maja, św. Macieja Apostoła, święto

  • 7.00: ✝ za śp. Stefana PENKA w 1 rocznicę śmierci
  • 18.00: ✝ za śp. Krystiana OSMÓLSKIEGO miesiąc po pogrzebie

Piątek, 22 maja

  • 7.00: o błogosławieństwo i dar macierzyństwa dla Pauliny
  • 18.00: ✝ za Jadwigę ZAWISTOWSKĄ miesiąc po pogrzebie

Sobota, 23 maja

  • 7.00: za Magdę w dniu urodzin
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: za Asię i Michała w 5 rocznicę ślubu oraz za ich córki o łaski Boże dla całej rodziny

7 NIEDZIELA WIELKANOCY, 24 maja, Wniebowstąpienie Pańskie, uroczystość

  • 7.00: o błogosławieństwo Boże dla Joanny SADLEJ w dniu urodzin
  • 9.00: ✝ w 11 rocznicę śmierci Andrzeja MATUSIKA i za zmarłych z rodziny BAŁACHOWSKICH
  • 10.30: intencja zbiorowa

    • ✝ za Zofię, Jana, Eugeniusza i Stanisława oraz za zmarłych z rodziny BALISZEWSKICH
    • ✝ za Jana PANUFIKA
    • ✝ za Sabinę NOWOTKO
    • ✝ za Wilhelma RZESZUTKO
    • ✝ za Krystynę Marię NAWŁOKĘ-BIELECKĄ
    • ✝ za Wojciecha MODLIŃSKIEGO
    • ✝ za Krzysztofa SOBIESZUKA
  • 12.00: za parafian
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Jana GOŁĘBIEWSKIEGO, za dziadków GOŁĘBIEWSKICH, dziadków ZAGÓRSKICH oraz za zmarłych z rodziny KASZOWSKICH

V NIEDZIELA WIELKANOCY

10 maja 2020

5 NIEDZIELA WIELKANOCY, 10 maja

  • 7.00: za brata Radosława, jego żonę Magdalenę oraz ich córki o opiekę Matki Bożej, z prośbą o powrót do zdrowia z powodu zakażenia koronawirusem
  • 9.00:intencja zbiorowa:

    • za Wandę, Mariana, Jana SKIBNIEWSKICH
    • w 25 rocznicę śmierci Mieczysława GÓRSKIEGO oraz za śp.Marię, Barbarę GÓRSKIE w dniu pierwszych urodzin Tymoteusza o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
    • za Jadwigę ZAWISTOWSKĄ
    • za śp. Stanisława i Stanisławę KAŁASZA
    • za Bronisława i Stanisławę PIETRAS
    • za Stanisława KACPRZAK
  • 10.30: za parafian
  • 12.00: ✝ za Mieczysława GŁASEK oraz za Juliana i Józefa PARZYSZEK
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Krzysztofa RAKOWIECKIEGO, za Pawła i zmarłych z rodziny RAKOWIECKICH i STĘPNIÓW

Poniedziałek, 11 maja

  • 7.00: ✝ w intencji Marianny (4 rocznica śmierci) i Stanisława (8 rocznica śmierci) REZULSKICH
  • 18.00: ✝ za Mariannę, Edwarda, Wiesława, Mirosława i zmarłych z rodziny BAREJA
  • 18.00: ✝ za Zofię i Tadeusza KOŚCIESZÓW (w modlitwie wiernych: ✝ za Włodzimierza TUSZEWSKIEGO w dzień pogrzebu o dar nieba)

Wtorek, 12 maja

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za śp. Stanisława PEŁKĘ
  • 18.00: zarezerwowana

Środa, 13 maja

  • 7.00: ✝ za śp. Irenę RĘBIEJEWSKĄ
  • 18.00: ✝ w 1 rocznicę śmierci Ireny PADOCHIN
  • 18.00: ✝ za Stanisława FAJFER oraz Teresę HULICJKĄ oraz za Mieczysława GAJEWSKIEGO

Czwartek, 14 maja, św. Macieja Apostoła, *święto*

  • 7.00: ✝ za Bogumiłę CHOIŃSKĄ
  • 18.00: ✝ za śp. Annę GAWRYŚ w 10 rocznicę śmierci oraz za Stefana i Marka GAWRYŚ
  • 18.00: ✝ za Stanisława, Zofię i Honoratę POLKOWSKICH

Piątek, 15 maja

  • 7.00: ✝ za Janinę JAMIOŁKOWSKĄ oraz za Zygmunta JAMIOŁKOWSKIEGO
  • 18.00: za małżeństwa w kryzysie
  • 18.00: ✝ za Jana, Wojciecha, Leokadię z rodziny ROGALA

Sobota, 16 maja, św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej, *uroczystość*

  • 7.00: ✝ za śp. Stanisława PEŁKĘ
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za śp. Krystiana OSMÓLSKIEGO miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za śp. Stanisława SZCZEPANIAKA miesiąc po pogrzebie

6 NIEDZIELA WIELKANOCY, 17 maja

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: ✝ za zmarłych Zofię i Józefa RAWSKICH oraz za zmarłych z rodziny RAWSKICH, SOBOCIŃSKICH i CHROSTOWSKICH
  • 10.30: ✝ za Zofię i Tadeusza KOŚCIESZÓW
  • 12.00: ✝ za Celinę KONOPKĘ
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ w 27 rocznicę śmierci Józefa oraz za Janinę, Jana, Kazimierę i Adama CHACIMSKICH i za zmarłych z rodziny WOJTYŃSKICH

IV NIEDZIELA WIELKANOCY

3 maja 2020

4 NIEDZIELA WIELKANOCY, 3 maja

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: w 25 rocznicę ślubu Doroty i Sylwestra GRĘZAK oraz o błogosławieństwo dla ich dzieci: Katarzyny, Piotra, Grzegorza i Marcina
  • 10.30: ✝ za Gustawa w 3 rocznicę śmierci
  • 12.00: ✝ za śp. Teodorę i Stanisława BAREJA i za zmarłych z rodziny BAREJÓW i TARASZEWSKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Mirosława MORAWSKIEEGO w 10 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z całej rodziny MORAWSKICH

Poniedziałek, 4 maja, św. Floriana, męczennika, patrona diecezji warszawsko-praskiej, wspomnienie

  • 7.00: ✝ za śp. Monikę PALKA
  • 18.00: ✝ za śp. Waldemara NOWIKOW w dniu imienin
  • 18.00: ✝ za zmarłego Kazimierza BRODECKIEGO w 8 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodzin BRODECKCH i PŁOSZAJSKICH

Wtorek, 5 maja

  • 7.00: ✝ za śp. Stanisława PEŁKA
  • 18.00: wypominkowa
  • 18.00: ✝ za śp. Józefa, Eugenię i Mariana

Środa, 6 maja, świętych apostołów Filipa i Jakuba, święto

  • 7.00: ✝ za Janinę, Stefana, Stanisława, Jana SZUBÓW
  • 18.00: ✝ za śp. Tomasza BANKIEWICZ i zmarłych z rodziny
  • 18.00: ✝ za Mieczysława CZARNOCKIEGO w 4 rocznicę śmierci

Czwartek, 7 maja

  • 7.00:
  • 18.00: ✝ za ks. prałata Stefana WYSOCKIEGO
  • 18.00: w intencji powołań kapłańskich z prośbą o liczne charyzmatyczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej Ojczyźnie i na całym świecie oraz o odnowę serc w naszej parafii

Piątek, 8 maja, św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, uroczystość

  • 7.00: ✝ za Stanisława KACPRZAK, Stanisławę i Bronisławę PIETRAS
  • 18.00: w 16 rocznicę ślubu Emilki i Kostka CZARTORYSKICH
  • 18.00: ✝ za Stanisława, Władysława, Jana z rodziny WIELOGÓRSKICH

Sobota, 9 maja

  • 7.00: ✝ za Krystynę BATYCKĄ miesiąc po pogrzebie
  • 16.00-17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: o światło i dary Ducha Świętego dla Judyty

5 NIEDZIELA WIELKANOCY, 10 maja

  • 7.00:
  • 9.00: intencja zbiorowa:

    • za Wandę, Mariana, Jana SKIBNIEWSKICH W 25 rocznicę śmierci Mieczysława GÓRSKIEGO oraz za śp. Marię, Barbarę GÓRSKIE
    • W dniu pierwszych urodzin Tymoteusza
    • za Jadwigę ZAWISTOWSKĄ
    • za śp. Stanisława i Stanisławę KAŁASZA 10.30: za parafian
  • 12.00: ✝ za Mieczysława GŁASEK oraz za Juliana i Józefa PARZYSZEK
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Krzysztofa RAKOWIECKIEGO, za Pawła i zmarłych z rodziny RAKOWIECKICH i STĘPNIÓW

III NIEDZIELA WIELKANOCY CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

26 kwietnia 2020

3 NIEDZIELA WIELKANOCY, 26 kwietnia

  • 7.00: ✝ za Kazimierza SIADKOWSKIEGO
  • 9.00: ✝ w 1 rocznicę śmierci Danuty DURCZAK
  • 10.30: intencja zbiorowa

    • o światło i dary Ducha Świętego dla Judyty i Dawida
    • o szczęśliwy poród dla Katarzyny o zdrowie i opiekę Bożą dla niej i dla dziecka
    • ✝ za Aleksandra, Juliannę, Witolda WĄSOWSKICH
    • dziękczynno-błagalna a 69 lat pożycia małżeńskiego Anieli i Eugeniusza KROPIELNICKICH o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia
    • ✝ w 3 rocznicę śmierci Czesława JAROSIEWICZA oraz za rodziców Stanisława i Genowefę TARKOWSKICH
    • ✝ za Stanisława SZCZEPANIAKA
    • ✝ za Stanisława PEŁKĘ
    • za dusze w czyśćcu cierpiące
    • ✝ za śp. Mariana WYGANOWSKIEGO i za zmarłych z rodziny WYGANOWSKICH
    • ✝ za śp. Zofię, Mariana i Czesława GŁUCHOWSKICH
  • 12.00: za parafian
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Bogumiłę BAKIERA w 3 rocznicę śmierci

Poniedziałek, 27 kwietnia

  • 7.00: o duchowe i psychiczne uzdrowienie Pawła
  • 18.00: za Krzysztofa o łaskę wiary i o opiekę Matki Bożej
  • 18.00: w 60 urodziny taty Edwarda z dziękczynieniem i prośbą o dalsze błogosławieństwo

Wtorek, 28 kwietnia

  • 7.00: o duchowe i psychiczne uzdrowienie Pawła
  • 18.00: ✝ za zmarłych z rodzin JAŹWIŃSKICH, USZYŃSKICH i SKIBNIEWSKICH
  • 18.00: w 2 rocznicę ślubu Asi i Patryka z prośbą o błogosławieństwo i o potomstwo

Środa, 29 kwietnia, św. Katarzyny SIENEŃSKIEJ, dziewicy i doktora kościoła, patronki Europy, święto

  • 7.00: o Boże błogosławieństwo i o opiekę Matki Bożej w dzień urodzin Mirosławy Mirskiej
  • 18.00: o błogosławieństwo dla dzieci Karoliny i Adama i o szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny
  • 18.00: ✝ za zmarłych z rodziny OWCZAREK

Czwartek, 30 kwietnia

  • 7.00: ✝ za Lucję JAZŁOCKĄ
  • 18.00: ✝ za śp. Antoniego RUTKOWSKIEGO pierwszego proboszcza parafii w 28 rocznicę śmierci
  • 18.00: w 40 rocznicę ślubu Grażyny i Marcina WEBERÓW

Piątek, 1 maja

  • 7.00: ✝ w 2 rocznicę śmierci Tadeusza ZDANOWICZA
  • 18.00: ✝ za Bronisława KIERUZALA
  • 18.00: o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki

Sobota, 2 maja, Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Polski, uroczystość

  • 7.00: w intencji wynagradzającej za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi
  • 15.00: ślub Katarzyna MUĆKA i Bartłomiej DEKIEL
  • 16.00-17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: w intencji Kół Żywego Różańca

4 NIEDZIELA WIELKANOCY, 3 maja

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: w 25 rocznicę ślubu Doroty i Sylwestra GRĘZAK oraz o błogosławieństwo dla ich dzieci: Katarzyny, Piotra, Grzegorza i Marcina
  • 10.30: ✝ za Gustawa w 3 rocznicę śmierci
  • 12.00: ✝ za śp. Teodorę i Stanisława BAREJA i za zmarłych z rodziny BAREJÓW i TARASZEWSKICH
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Mirosława MORAWSKIEEGOw 10 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z całej rodziny MORAWSKICH

II NIEDZIELA WIELKANOCY CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

19 kwietnia 2020

2 NIEDZIELA WIELKANOCY czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 19 kwietnia

  • 7.00: za parafian
  • 9.00: dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Anny KOTUNIAK i Karoliny KOTUNIAK
  • 10.30: w rocznicę ślubu Małgorzaty i Roberta
  • 12.00: w 35 rocznicę ślubu Jana i Teresy KOŚCIESZA oraz za ich dzieci i wnuki
  • 18.00: w 20 urodziny Bartka

Poniedziałek, 20 kwietnia

  • 7.00: ✝ za Kazimierza KAMIŃSKIEGO w 18 rocznicę śmierci oraz za Zbigniewa KAMIŃSKIEGO
  • 18.00: ✝ za Jolantę KISIELIŃSKĄ RUMIAK w 5 rocznicę śmierci
  • 18.00: O Boże Miłosierdzie i opiekę Matki Nieustającej Pomocy dla Pawła i Tomasza oraz ich Rodzin w 41 urodziny

Wtorek, 21 kwietnia

  • 7.00: ✝ za Stefanię WOJCIECHOWSKĄ miesiąc po pogrzebie
  • 18.00: ✝ za śp. Krystynę KRASOWSKĄ
  • 18.00: ✝ za Tadeusza WIĄCEK

Środa, 22 kwietnia

  • 7.00: o duchowe i psychiczne uzdrowienie Pawła
  • 18.00: w 1 rocznicę ślubu Wandy i Łukasza
  • 18.00: ✝ za śp. Annę ŻEBROWSKĄ i Honoratę TOMCZUK zmarłe niedawno oraz za zmarłych z rodzin TOSIŃSKICH, ŻEBROWSKICH, JANICKICH, TOMCZUKÓW i SACZUKÓW

Czwartek, 23 kwietnia, św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, uroczystość

  • 7.00: ✝ za śp. Jerzego PRAJSNARA
  • 18.00: ✝ za Wojciecha SZCZEPEK
  • 18.00: w 15 rocznicę ślubu Alicji i Rafała z prośbą o Bożę błogosławieństwo dla nich i dla rodziny

Piątek, 24 kwietnia

  • 7.00: za Jakuba o łaskę wiary i opiekę Matki Bożej
  • 18.00: ✝ za Wojciecha JESIONA
  • 18.00: ✝ za śp. Kazimierza GŁASKA w 10 rocznicę śmierci

Sobota, 25 kwietnia, św. Marka Ewangelisty, święto

  • 7.00: podziękowanie i prośba o obecność Najświętszej Rodziny z Nazaretu jaśniejącej światłością miłości miłosiernej we wszystkich rodzinach
  • 7.00: intencja ks. Artura
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Zygmunta w 25 rocznicę śmierci oraz za Zofię ŻYLIŃSKĄ w 4 rocznicę śmierci

3 NIEDZIELA WIELKANOCY, 26 kwietnia

  • 7.00: ✝ za Kazimierza SIADKOWSKIEGO
  • 9.00: w 1 rocznicę śmierci Danuty DURCZAK
  • 10.30: intencja zbiorowa:

    • o światło i dary Ducha Świętego dla Judyty i Dawida
    • o szczęśliwy poród dla Katarzyny o zdrowie i opiekę Bożą dla niej i dla dziecka
    • ✝ za Aleksandra, Juliannę, Witolda WĄSOWSKICH
    • dziękczynno-błagalna a 69 lat pożycia małżeńskiego Anieli i Eugeniusza KROPIELNICKICH o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia
    • ✝ w 3 rocznicę śmierci Czesława JAROSIEWICZA oraz za rodziców Stanisława i Genowefę TARKOWSKICH
    • ✝ za Stanisława SZCZEPANIAKA
    • ✝ za Stanisława PEŁKĘ
    • za dusze w czyśćcu cierpiące
    • ✝ za śp. Mariana WYGANOWSKIEGO i za zmarłych z rodziny WYGANOWSKICH
  • 12.00: za parafian
  • 15.00 – 17.50 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 18.00: ✝ za Bogumiłę BAKIERA w 3 rocznicę śmierci