s. Katarzyna Jackowska

Urodziła sie w Warszawie-Wawrze w 1978 roku. Tutaj studiowała Informację Naukową i Studia Bibliologiczne. Wspólnotę Chemin Neuf poznała w 1997 roku w Berlinie. Po trzech latach studniów wyjechała do nowicjatu Wspólnoty do Opactwa Hautecombe, gdzie złożyła pierwsze śluby do Wspólnoty i do celibatu. Studiowała filozofię na uczelni Jezuitów, Centre Sevres, w Paryżu. Od 2001 posługiwała w różnych miejscach Europy i nie tylko: na Wyspie Mauritiusa, we Francji, w Niemczech, w Hiszpanii. 20 września 2008 roku przyjęła śluby wieczyste do Wspólnoty Chemin Neuf i do życia konsekrowanego. W latach 2009-20013 była odpowiedzialna za Dom Rekolekcyjny w Wesołej. Po dwuletnim pobycie na nowo w Paryżu we Francji, gdzie była dyrektorem akademika, w 2016 roku pracowała w Łodzi, przy przygotowaniu Światowych Dni Młodzieży. Od września 2017 roku posługuje w Parafii Opatrzności Bożej.

Cieszę się bardzo z posługi w tej parafii, lubię spotykać ludzi, rozmawiać, pić kawę, podziwiać naturę. Moją pasją jest mówienie o Jezusie i patrzenie na to w jaki sposób działa w świecie i wśród ludzi.