Spotkanie dla kobiet - o relacji z własnym ciałem

Data wydarzenia:
10.03.2024

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet w niedzielę 10. 03. 2024 godz. 19.00 do kawiarenki parafialnej.

W ciele rodzimy się, żyjemy. Poprzez ciało wyrażamy siebie i utrzymujemy kontakt z otaczającym nas światem. Nie można istnieć w oderwaniu od ciała, ale zdarza się, że tracimy połączenie z ciałem, odcinając się od możliwości pełniejszego życia.Czemu tak się dzieje? W jaki sposób tracimy połączenie z ciałem? Jak ciało mówi i w jaki sposób się wyraża? Jak zwiększać kontakt ze sobą w ciele, by odbudować, wzmocnić relację ze sobą? Na czym polega i jak może przebiegać praca ze świadomością ciała i ruchu? Na te oraz inne pytania poszukamy odpowiedzi w rozmowie o języku ciała, połączeniu ciało-umysł w oparciu o metody Psychoterapii Tańcem i Ruchem (DMT) oraz techniki Analizy Ruchu Laban/ Bartenieff (LBMS)

Parafia Opatrzności Bożej w Warszawie-Wesołej, 05-075 Warszawa, ul. Ks. Piotra Skargi 2 Gwarantujemy pyszną kawę, herbatę i słodkości oraz dobry czas z innymi kobietami.

parafia wesoła 06.03.2024