Zespół młodzieżowy

Zespół animuje niektóre niedzielne wieczorne Msze św. adresowane szczególnie do młodzieży. Tworzą go wokaliści i instrumentaliści (gitara klasyczna, elektryczna i basowa, pianino, skrzypce, cajon). Zespołem zajmują się Dominik Łęczycki. Próby odbywają się o 16.45 w pierwszą, drugą i czwartą niedzielę miesiąca. Dwa razy w roku Zespół formuje się poprzez organizowane warsztaty. 

„Śpiewajcie Panu pieśń nową, śpiewajcie Panu, wszystkie krainy! Śpiewajcie Panu, błogosławcie Jego imię, z dnia na dzień głoście Jego zbawienie! Rozgłaszajcie Jego chwałę wśród narodów, Jego cuda – wśród wszystkich ludów! Bo wielki jest Pan i godzien wielkiej chwały”                                                                

                                                                                                                  Ps 96, 1-4

„Uwielbienie to tworzenie na ziemi atmosfery, która panuje w niebie. To stawanie w zachwycie przed Tym, któremu zawdzięczam nowe życie. (...)
Słowo Boże mówi o tym, że Bóg mieszka w chwale swojego ludu. W modlitwie Ojcze Nasz fragment „święć się Imię Twoje” jest obok „przyjdź królestwo Twoje”. Chwała oddawana Bogu sprawia, że Jego Królestwo objawia się na ziemi, a uzdrowienie jest jego częścią”. 
                                                                                               Marcin Zieliński