Dar serca - renowacja witraże w kościele

Dar serca - renowacja witraże w kościele

Dziękujemy wszystkim za współodpowiedzialność za naszą parafię, również w kwestiach materialnych. Jesteśmy w trakcie remontu witraży. Dostaliśmy dotację z Urzędu Marszałkowskiego, pokrywającą 50% kosztów tych prac. Kilka osób złożyło dary, m.in. p. Józef świętujący 90. urodziny, który otrzymane dary przekazał na ten cel.

Dalej jesteśmy przed koniecznością znalezienia 85 tys. zł na ten cel. Potem przed nami remont tarasu i dalsze prace dotyczące zawilgocenia, szczególnie od strony zachodniej. Każdy mniejszy i większy dar się liczy, może ktoś zna osoby, które są gotowe do większej inwestycji. Zachęcajmy siebie nawzajem

  • numer konta: 28 8019 1010 2002 0007 0714 0001
  • tytuł przelewu: witraże

parafia wesola 24.04.2024